Ostatni wpis: 3 godziny temu

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

majka1407 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

thean Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

Ostatni wpis: 3 godziny temu

adminUżytkownicy Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Słoneczniki i maki w szklanym wazonie na stole, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Przebijające promienie słońca między drzewami w lesie, dodana przez thean Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Przebijające promienie słońca między drzewami w lesie, dodana przez thean Gratulujemy!

radoslawCałkowity zakaz aktywności nad Wartą: Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego wprowadziło bezwzględny zakaz zbliżania się i jakiejkolwiek aktywności w obrębie rzeki Warty na odcinku od ulicy Łukowskiej w Obornikach w dół rzeki (w stronę Wronek). Zakaz ten obejmuje m.in. łowienie ryb, kąpiele, pojenie zwierząt gospodarskich oraz uprawianie sportów wodnych. A jednak zakaz

Samotne drzewo na polu ze zbożem i makami

Drzewo, Pole, Maki, Zboże
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyFarmy i polaPrzyrodaRoślinyDrzewa
Kategorie
Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces, trzeba rano wstawać. Otóż nie, trzeba wstawać ale z dobrym nastawieniem do życia.
Komentarz dodał: kehan
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format5:4

Rozmiar963 KB


Tagi: Drzewo, Pole, Maki, Zboże
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety25-07-2020 07:05




ewik1ewik1
Ludzkość jest drzewem, a ludzie są liśćmi
26-07-2020 06:28
Odpowiedz
kehankehan
Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces, trzeba rano wstawać. Otóż nie, trzeba wstawać ale z dobrym nastawieniem do życia.
25-07-2020 19:43
Odpowiedz

Kiedy zmarzłeś na biegunie, ale odkryłeś magię domowego ogrzewania.

Włącz

0.0118 sekundy, Godzina: 14:47:19, MEM:806.11 KB