Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 29 minut temu

matulenka3 Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

ra Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

thean Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

nexsummer Mój nowy wpis do użytkownika dzikaszelma [link]

Ostatni wpis: 8 godzin temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Renifer, Święty, Mikołaj, Sanie, Chmury, Grafika AI [LINK], dodana przez thean Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy koffana402, kochanyUrwis, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basikp, kochanyUrwis wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Promienie słońca wśród wysokich drzew w zimowym lesie, dodana przez kochanyUrwis Gratulujemy!

Smutny chłopiec siedzący na ławce w padającym deszczu w parku

Dzieci, Chłopc, Smutny, Ławka, Park
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyParkiŁaweczkiLudzieDzieci
Kategorie
"Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny, żeby go ocenić i jednego dnia, żeby polubić, ale całego życia, by go później zapomnieć."
Komentarz dodał: ALDONA789
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1086

Format5:4

Rozmiar493 KB


Tagi: Dzieci, Chłopc, Smutny, Ławka, Park
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety14-07-2025 07:00Autor: geralt




ALDONA789ALDONA789
"Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny, żeby go ocenić i jednego dnia, żeby polubić, ale całego życia, by go później zapomnieć."
14-07-2025 19:21
Odpowiedz
valdi21valdi21
„Nie pozwól, by trudności wczorajszego dnia wpływały na jasność dzisiejszego.”
14-07-2025 12:17
Odpowiedz
ALDONA789ALDONA789
"Nie wszystko trzeba naprawiać. Nie wszystko warto dźwigać. Są rzeczy, które trzeba odpuścić. Ludzi, których trzeba zignorować. I decyzje, które trzeba podjąć - dla siebie. Bo to ty masz żyć w zgodzie ze sobą. Nie z cudzymi oczekiwaniami."
14-07-2025 10:28
Odpowiedz

"Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać umie." - Mikołaj Rej

Włącz

0.0091 sekundy, Godzina: 06:36:30, MEM:888.16 KB