Tapety na pulpit

--------------
--------------

Ostatni wpis: 5 godzin temu

tebum27 Wygrałem w konkursie FotoLotto

koffana402 Wygrałem w konkursie FotoLotto

tatmag Wygrałem w konkursie FotoLotto

GraGorek Wygrałem w konkursie FotoLotto

ALDONA789 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 5 godzin temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: majka1407, ALDONA789, GraGorek, tatmag, koffana402, tebum27 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Jezioro, Łódka, Dziewczyna, Maki, Wiatrak, Niebo [LINK], dodana przez basikp Gratulujemy!!

ALDONA789dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basia1951, tebum27, koffana402 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Widok znad rzeki Rio Electrico na góry i lodowiec Cagliero

Argentyna, Prowincja Santa Cruz, El Chalten, Lodowiec Cagliero, Rzeka, Río Electrico, Góry, Niebo
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaKontynenty-PaństwaArgentynaKrajobrazyLodowceGóryRzeki
Kategorie
„Fotografia pozwala wyrazić mi moją wrażliwość na otaczający świat. Sprawia, że widzę bardziej i mocniej. Czuję, że żyję naciskając spust migawki, mogę zatrzymać czas. Tylko w fotografii jest to możliwe.”
Komentarz dodał: valdi21
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2560x1440

Format5:4

Rozmiar1.41 MB


Tagi: Argentyna, Prowincja Santa Cruz, El Chalten, Lodowiec Cagliero, Rzeka, Río Electrico, Góry, Niebo
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety30-06-2022 07:02Link do autora zdjecia




valdi21valdi21
„Fotografia pozwala wyrazić mi moją wrażliwość na otaczający świat. Sprawia, że widzę bardziej i mocniej. Czuję, że żyję naciskając spust migawki, mogę zatrzymać czas. Tylko w fotografii jest to możliwe.”
30-06-2022 17:49
Odpowiedz

Widzisz to spojrzenie? No to czas się bać.

Włącz

0.0094 sekundy, Godzina: 03:48:28, MEM:958.75 KB