REKLAMA

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: Danusia


Witam i pozdrawiam milutko :) Przyjemnej zabawy w naszej wspanialej Tapeciarni ...Baw sie dobrze .....
Forum > Przywitaj się > Temat: przywitanie 03-12-2012 02:34Juleczko Zegnaj ...Smutek jaki czuje nie wyraze w wierszu ...TEN SMUTEK POZOSTANIE NA ZAWSZE W MOIM SERCU .....


POKÓJ CI WIECZNY  
W CICHEJ KRAINIE,
GDZIE BÓL NIE SIĘGA,
GDZIE ŁZA NIE PŁYNIE,
GDZIE SŁYSZYSZ BOGA
GŁOS SERDECZNY
POKÓJ CI WIECZNY......
Forum > Hyde Park > Temat: Miło było WAS poznać 26-11-2012 03:54

Dolaczam sie do Ani i Ewuni dziekujac Wam za pamiec  :)

Kochani  powiem skromnie ...DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM ZA TO ,ZE PAMIETALISCIE O MNIE :)
Forum > Hyde Park > Temat: Huragan Sandy-29.10.2012 31-10-2012 03:52

Serdecznie witam , pozdrawiam i zycze mile spedzonego czasu z nami :) Baw sie dobrze  Weroniko :)
Forum > Przywitaj się > Temat: Super userzy:) 23-10-2012 06:56

Witaj :) mile spedzonych chwil zycze :)
Forum > Przywitaj się > Temat: Siemka elo cześć i witam - jak kto woli ;) 19-10-2012 18:53

Informacja o mrożonych cytrynach.
Zadziwiające mrożone cytryny.
Wielu zawodowców w restauracjach i miejscach żywienia zbiorowego używa lub konsumuje całą cytrynę i nic nie jest wyrzucane.
Jak zużywać całą cytrynę bez wyrzucania czegokolwiek?
To proste. Włóż całą umytą cytrynę do zamrażalnika swojej lodówki. Kiedy jest ona już zamrożona, weź tarkę i utrzyj na niej całą cytrynę (nie obieraj skórki) i posyp tą utartą masę na swoje jedzenie (sałatkę, lody, zupę, dania rybne, mięsne, sosy, whisky, wino-lista dań jest niekończąca się). Całe jedzenie zyska niespodziewanie cudowny smak, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłaś.
Wcześniej myślałaś tylko o soku z cytryny i witaminie C. Nigdy więcej.
Teraz kiedy poznałaś ten sekret cytryny możesz jej nawet używać do gorących kubków (zupki błyskawiczne).
Co jest główną zaletą w jedzeniu całej cytryny inna niż zapobieganie wyrzucaniu jej niezużytej części i dodawaniu smaku swoim posiłkom?
Cóż jak widzisz skórka cytryny zawiera 5 do 10 razy więcej witamin niż sok z cytryny. I tak właśnie to wyrzucałaś.
Ale od teraz wykonując tą prostą procedurę z mrożeniem całej cytryny, ucieraniem jej i dodawaniem tego do swojego jedzenia czy picia możesz spożywać wszystkie odżywcze składniki i być zdrowsza. Dobre jest także to,że skórka z cytryny to zdrowe i odmładzające pożywienie zwalczające także wszystkie toksyczne elementy w twoim ciele.
Tak więc włóż swoją umytą cytrynę do zamrażalnika i dodawaj do jedzenia codziennie. To klucz,aby twoje jedzenie było smaczniejsze, a ty żebyś żyła dłużej i była zdrowsza. Taki jest sekret cytryny. Lepiej późno niż wcale.
Cytryna (Citrus) jest cudownym produktem zwalczającym komórki rakowe. Jest 10000 razy silniejsza niż chemoterapia.
Dlaczego o tym nie wiedzieliśmy? ...bo wielkie firmy farmaceutyczne i laboratoria są zainteresowane wytwarzaniem sztucznych produktów co przynosi im wielkie zyski.
Teraz możesz pomóc przyjaciołom poprzez poinformowanie ich o korzystnym wpływie cytryny i jej soku na zapobieganiu chorobom. To wybornie smakuje, jest miłe i nie ma skutków ubocznych jak chemoterapia.
 Jak wielu ludzi umarło ponieważ jest to pilnie strzeżona tajemnica w celu  nie narażenia na niebezpieczeństwo milionowych zysków wielkich korporacji. Jak wiesz jest wiele gatunków drzew cytrusowych  rodzących cytryny i lemonki.
 Możesz je zjadać na wiele sposobów, sok, miąższ, skórkę, robić drinki i ma to wszystko wiele zalet z których najważniejsze to jakie wywiera na torbiele i nowotwory. To drzewo to udowodniony dostarczyciel lekarstwa na raka. Jest także znane jako zwalczający drobnoustroje, zakażenia bakteriami oraz grzybami. Jest skutecznym środkiem przeciwko ludzkim pasożytom i robakom. Reguluje też ciśnienie krwi kiedy jest ono za wysokie oraz działa jako środek przeciw depresjom, stresom czy zaburzeniom nerwowym. Źródło tych informacji jest fascynujace: to wyszło od jednego z największych producentów leków, który po 20 latach badań laboratoryjnych prowadzonych od 1970 roku udowodnił i ujawnił, że cytryna zabija komórki nowotworowe w przypadku 12 rodzajów nowotworów jak; nowotwory jelita, piersi, prostaty, płuc i trzustki.Owoce drzewa cytynowego działają 10000 razy lepiej niż Adriamycyna-lek używany przy chemoterapii, powodujący tylko zwolnienie wzrostu komórek nowotworowych.
 Co jest jeszcze bardziej zdumiewające, ten typ terapii, cytryna zwalcza tylko złośliwe komórki rakowe i nie powoduje żadnych skutków ubocznych dla normalnych komórek organizmu.
 Tak więc umyj dobrze cytrynę, zamroź ją i utrzyj na tarce.
Forum > Hyde Park > Temat: CIEKAWE NOWINKI :) 03-10-2012 20:19Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami......


Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół........Zegar odmierza godziny głupstwa, ale mądrości nie odmierzą zadne zegary........


Pierwszy krok do mądrości - to  pogodzić się ze wszystkim......W życiu wszystko ma swój zmierzch...... Tylko noc kończy się świtem.......


Kto w pięknie odnajduje sens .....posiada kulturę..... ma przyszłość przed sobą.....


Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku.......


Trudno jest żyć z ludźmi, bo takie trudne jest milczenie.......

Forum > Hyde Park > Temat: ZLOTE MYSLI ! 02-10-2012 03:45


   |    Pokaż starsze wpisy


REKLAMA
Doceniaj tych,którzy cię kochają. Pomagaj tym,którzy cię potrzebują. Przebacz tym,którzy cię skrzywdzili Zapomnij o tych,którzy cię opuścili. A jeśli ktoś w życiu, zada ci cierpienie. Pamiętaj, najlepsza zemsta, to przebaczenie!. Oddaj swój głos...
Wewnątrz każdego starego człowieka tkwi młody człowiek i dziwi się, co się stało./Terry Pratchett/

Włącz

0.0458 sekundy, Godzina: 14:40:31, MEM:3456.61 KB