REKLAMA
Ostatni wpis: 7 godzin temu

gosiaczek241282QUIZ - Tottenham Hotspur FC 3 : 0 RB Lipsk

kehanSpokojnej nocy:)Dobranoc:)

kehanGratulację dla wszystkich zwycięzców:)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: koffana402, gosiaczek241282 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Szpic miniaturowy, Szczeniak, Pies, Różowe, Kubki, Ciasteczko, Makaronik [LINK], dodana przez Antistar Gratulujemy!!

Ostatnio dodane tematy na forum przez użytkownika: ann1


Forum > Zdjęcia pod lupą > Temat: Usunięte tapety.

Dziś usunięto mi po raz kolejny tapetę, która była wcześniej dodana niż ta która została w bazie, w związku z tym chciałabym zapytać dlaczego usuwa się tapety dodane wcześniej?


10-09-2019 19:04, wejść: 442, odpowiedzi: 4

Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Top Kategorie

Proszę o określenie co powinna przedstawiać tapeta z kategorii plaża, żeby była zaliczona do tej kategorii. Ponieważ szukając tapet sugerowałam się ostatnio dodaną w tej kategorii https://www.tapeciarnia.pl/tapeta-zachod-slonca-nad-spokojnym-morzem i niestety dodana przeze mnie tapeta nie zalicza się do tej kategorii, choć też jest skrawek plaży na niej https://www.tapeciarnia.pl/tapeta-zachod-slonca-nad-morzem-karaibskim29-06-2019 19:16, wejść: 590, odpowiedzi: 2

Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Komentarz dnia.

Zastanawiam się jakim cudem komentarz z 2014 roku, na który nie oddano ani jednego głosu został wczoraj komentarzem dnia? Czy w komentarzu dnia coś się zmieniło, bo do tej pory komentarzem dnia zostawał komentarz z danego dnia.


27-06-2019 14:52, wejść: 872, odpowiedzi: 16

Forum > Program TapeciarniA > Temat: Priv

Nie wiem co się stało, ale mam problem zniknęły mi znów wszystkie privy i nie mogę nawet do nikogo napisać wiadomości, bo pojawiają i się jakieś reklamy zamiast okienka gdzie pisze się wiadomość. Nie mogę też np. zagłosować na tapetę, bo też zamiast konkursu po otwarciu mam reklamy, nie wiem czemu się tak dzieje, bo do tej pory nie miałam takich problemów i na innych stronach wszystko jest okey. Proszę Administrację o zerknięcie i usunięcie usterki.


28-07-2017 22:14, wejść: 683, odpowiedzi: 1

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Znikające tapety...

Zastanawiam się co się stało u mnie z 4 tapetami dodanymi już do serwisu, bo na priv nie mam żadnej informacji, że usunięto mi jakąkolwiek tapetę. W czwartek wieczorem miałam dodanych 1205, a dziś jest tylko 1201 czyli 4 zniknęły.


25-06-2017 18:24, wejść: 1304, odpowiedzi: 8

Forum > Zdjęcia pod lupą > Temat: Pytanie do Admina.

Po raz kolejny widzę tapetę dodaną przez innego użytkownika którą mnie cztery dni temu odrzucono z tapeciarnii. Obie tapety są pobrane z tej samej strony ponieważ akurat Beata ma ode mnie link do strony z której ściągam tapety i z niej korzysta. Powód niedodania został uargumentowany: "źle użyty filtr rozmycia - na niebie po prawej stronie pozostały skupiska a całe rozmycie źle wpłynęło na ostrość drzew i lasów". Hmm...sęk w tym, że ja dodałam do poczekalni taką jaką ściągnęłam z tamtej strony (jest obecnie w moim albumie) oto link:
http://www.tapeciarnia.pl/zdjecie-jed-nak-prawda-jest-ze-naj-piekniej-szy-wschod-badz-zachod-slonca

i podejrzewam że Beatka też taką dodała. 

http://www.tapeciarnia.pl/tapeta-widok-z-wiezy-widokowej-na-jezioro-aulangonjarvi-w-finlandii

W związku z tym mam pytanie do Admina jak to jest że mnie się odrzuca a innym userom dodaje takie same tapety jakie mnie odrzucono, jest to już chyba z 5-6 raz od czasu gdy zmienił się Admin. Próbuję to zrozumieć czemu akurat mnie odpadają, a innym wchodzą i  za cholerę tego nie rozumiem.


11-06-2017 19:36, wejść: 727, odpowiedzi: 1

Forum > Program TapeciarniA > Temat: Privy.

Co prawda w tej sprawie napisałam zapytanie do Krzysztofa na priv, ale ciekawa jestem czy ktoś jeszcze tak ma jak ja...Jeszcze wczoraj w wiadomościach odebranych miałam wszystkie zachowane privy, a dziś wchodzę i szok zostało raptem 6 wiadomości, a w wysyłanych mam wszystkie. Sprawdziłam i na konto nie mam obcego logowania, więc nikt się nie włamał i nie pousuwał ich, gdyby była awaria to usunęłoby wszystko zarówno w otrzymanych, jak i w wysyłanych, więc to też nie z powodu awarii. Ciekawi mnie co się stało z moimi otrzymanymi privami, czy Administracja może mi wytłumaczyć tę sytuację? I czy ktoś z userów też tak ma że mu zniknęły privy w otrzymanych?


21-05-2017 18:50, wejść: 848, odpowiedzi: 19   |    Pokaż starsze tematy


REKLAMA
Szczęście jest ulotne Pojawia się błyśnie i gaśnie . Życzę Ci aby zaświeciło dla Ciebie i pozostało na zawsze. Pozdrawiam cieplutko,uśmiech serduszka zostawiam...♥

Włącz

0.0223 sekundy, Godzina: 06:03:21, MEM:3399.76 KB