REKLAMA

Ostatnio dodane tematy na forum przez użytkownika: ann1


Forum > Program TapeciarniA > Temat: Priv

Nie wiem co się stało, ale mam problem zniknęły mi znów wszystkie privy i nie mogę nawet do nikogo napisać wiadomości, bo pojawiają i się jakieś reklamy zamiast okienka gdzie pisze się wiadomość. Nie mogę też np. zagłosować na tapetę, bo też zamiast konkursu po otwarciu mam reklamy, nie wiem czemu się tak dzieje, bo do tej pory nie miałam takich problemów i na innych stronach wszystko jest okey. Proszę Administrację o zerknięcie i usunięcie usterki.


28-07-2017 22:14, wejść: 197, odpowiedzi: 1

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Znikające tapety...

Zastanawiam się co się stało u mnie z 4 tapetami dodanymi już do serwisu, bo na priv nie mam żadnej informacji, że usunięto mi jakąkolwiek tapetę. W czwartek wieczorem miałam dodanych 1205, a dziś jest tylko 1201 czyli 4 zniknęły.


25-06-2017 18:24, wejść: 604, odpowiedzi: 8

Forum > Zdjęcia pod lupą > Temat: Pytanie do Admina.

Po raz kolejny widzę tapetę dodaną przez innego użytkownika którą mnie cztery dni temu odrzucono z tapeciarnii. Obie tapety są pobrane z tej samej strony ponieważ akurat Beata ma ode mnie link do strony z której ściągam tapety i z niej korzysta. Powód niedodania został uargumentowany: "źle użyty filtr rozmycia - na niebie po prawej stronie pozostały skupiska a całe rozmycie źle wpłynęło na ostrość drzew i lasów". Hmm...sęk w tym, że ja dodałam do poczekalni taką jaką ściągnęłam z tamtej strony (jest obecnie w moim albumie) oto link:
http://www.tapeciarnia.pl/zdjecie-jed-nak-prawda-jest-ze-naj-piekniej-szy-wschod-badz-zachod-slonca

i podejrzewam że Beatka też taką dodała. 

http://www.tapeciarnia.pl/tapeta-widok-z-wiezy-widokowej-na-jezioro-aulangonjarvi-w-finlandii

W związku z tym mam pytanie do Admina jak to jest że mnie się odrzuca a innym userom dodaje takie same tapety jakie mnie odrzucono, jest to już chyba z 5-6 raz od czasu gdy zmienił się Admin. Próbuję to zrozumieć czemu akurat mnie odpadają, a innym wchodzą i  za cholerę tego nie rozumiem.


11-06-2017 19:36, wejść: 278, odpowiedzi: 1

Forum > Program TapeciarniA > Temat: Privy.

Co prawda w tej sprawie napisałam zapytanie do Krzysztofa na priv, ale ciekawa jestem czy ktoś jeszcze tak ma jak ja...Jeszcze wczoraj w wiadomościach odebranych miałam wszystkie zachowane privy, a dziś wchodzę i szok zostało raptem 6 wiadomości, a w wysyłanych mam wszystkie. Sprawdziłam i na konto nie mam obcego logowania, więc nikt się nie włamał i nie pousuwał ich, gdyby była awaria to usunęłoby wszystko zarówno w otrzymanych, jak i w wysyłanych, więc to też nie z powodu awarii. Ciekawi mnie co się stało z moimi otrzymanymi privami, czy Administracja może mi wytłumaczyć tę sytuację? I czy ktoś z userów też tak ma że mu zniknęły privy w otrzymanych?


21-05-2017 18:50, wejść: 390, odpowiedzi: 19

Forum > Zdjęcia pod lupą > Temat: Jakość tapety.

Jako, że tapety odpadają mi, a za jakiś czas kogoś innego taka sama tapeta wchodzi proszę userów o opinię  czy opinia odrzuconej poniżej tapety jest słuszna.

Twoja tapeta NIE została wybrana do głównej bazy tapeciarnia.pl z powodu: Niewystarczająca ostrość, brakło kontrastu
http://www.tapeciarnia.pl/podglad_img.php?p=434649


03-03-2017 10:19, wejść: 909, odpowiedzi: 47

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Komentarze do tapet na telefon.

Nie wiem jakie jest zdanie innych, ale mnie osobiście troszkę przeszkadza że komentarze do tapet i wycinków na telefon są połączone w jednej zakładce. Do tej pory przeczytanie z danego dnia zajmowało sporo czasu, a teraz gdy się liczba chyba podwoiła (piszę chyba, bo nie wiem ile można dodać komentarzy do tapet na telefon) jest trudno ogarnąć żeby wszystko przeczytać. Myślę, że dobrze by było rozdzielić je na dwie odrębne zakładki. No i pytanie: Ile można dziennie dodać komentarzy do tapet na telefon?


18-02-2017 10:44, wejść: 776, odpowiedzi: 33

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Poczekalnia

Trochę utrudnia nam dodawanie tapet między 22:00, a 24:00 oraz to że po 24:00 znikają tapety które mają wejść w danym dniu rano,  bo nie widać dodanych tapet do poczekalni i można zdublować, a na usunięcie i podmianę tapety są tylko 2 godziny. Może warto pomyśleć o rozwiązaniu tego problemu i albo zrobić jeszcze jedną zakładkę w poczekalni i żeby się przesuwało według dni albo wydłużyć czas na usunięcie i podmianę tapety zdublowanej jak się zdarzy.


01-02-2017 22:25, wejść: 653, odpowiedzi: 6   |    Pokaż starsze tematy


REKLAMA
"Któż by wiedział, że czas leci, gdyby nie lustro i gdyby nie dzieci." /Jan Sztaundynger/ Oddaj swój głos...
Kiedy się czegoś nauczysz – nauczaj. Kiedy coś otrzymasz – dawaj. /Maya Angelou/

Włącz

0.0126 sekundy, Godzina: 09:35:26, MEM:3444.42 KB