REKLAMA

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: annaspyrka


Witaj serdecznie imienniczko , życzę dobrej zabawy i uwaga ten profil  ma jedną wadę strasznie uzależnia, pozdrawiam Ani.
Forum > Przywitaj się > Temat: Witam :) 07-01-2016 23:42

Nie wierze to na serio tak jest w Polsce czy to triki komputerowe?
Forum > Hyde Park > Temat: Kampania wyborcza 04-11-2014 20:48

Największe szczęście dla ojca i matki, Nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki. To ich krew-życie, to ich własne dziecię, Co im nad wszystko droższe jest na świecie. Z tej to okazji ślemy szczerych życzeń słowa; Niechaj ta Wasza pociecha dziś nowa Rośnie jak kwiatek w pogodny dzień lata, Niechaj się chowa w zdrowiu długie, długie lata. I sercom Waszym da widok radosny! Jak mała jaskółka na początek wiosny. Serdeczną miłością z prawdziwą szczerością Niech kocha świat! I w owej miłości, dla całej ludzkości Niech żyje Sto Lat! A Tobie Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, Abyś każdą wylaną łezkę Odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów I żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia Był uroczysty jak święto. Drodzy Rodzice! Dziś Wam wybiła ta błoga godzina, W której zjawiła się pociecha jedyna, Co chwyta za serce dzielnego rodzica I czułą matkę nad wszystko zachwyca. Niech idzie rodziców swych śladem, Niech wszystkim dookoła świeci przykładem, Niechaj się stanie godnym ojca synem - Duszą, nauką, uczuciem i czynem!- Ani z Rodzinką.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Tatuś :D 14-07-2014 08:07

Kiedy Wielkanoc nastanie, życzę Wam na zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszystkie żale zgłuszy! Jest na świecie wiele pisanek, są ładne i malowane. Ale ja znam tą jedną, przy której wszystkie inne bledną. Życzę Wami dużo zdrowia, trochę pieniążków i kawałek nieba, bo piękna już się w tą pisankę, więcej upchnąć nie da. Dzieląc się jajeczkiem przy świątecznym stole Zastanówcie się chwilę: - Co jest najważniejsze na tym łez padole? Życzę Wami miłości – ale do bliźniego, wiary – bezgranicznej, serca – otwartego i nastroju... Duchem Świąt pełnego. Aby mazurki na Waszym świątecznym stole koncertowały tak słodko jak co roku, aby zajączki wielkanocne nie skąpiły Wam podarków, a dobry Bóg - swojej łaski. Wesołego Alleluja! -Ani.
Forum > Pomysły na nowe FORUM !!! > Temat: Wesołych Świąt 20-04-2014 06:21

Odseciku a może Ci go ugotować? Może być? , dziewczyny może czasu nie mają?
Forum > Hyde Park > Temat: Słowo się rzekło... 04-10-2013 03:39

Witaj Zuziu i super zabawy Ci życzę.
Forum > Przywitaj się > Temat: Zuzia wita 27-03-2013 03:33

Journal waiting taka nazwę ja proponuje czyli po polsku Dziennik Oczekujących lub Album Oczekujących ale nie sortownia bo to mi brakarnie przypomina i raczej nie ma to tu miejsca, i jak wam to się podoba? Pozdrawiam Ani.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Nazwa dla poczekalni 22-03-2013 21:41


   |    Pokaż starsze wpisy


REKLAMA
Kiedy nie marzysz czas stoi w miejscu. Oddaj swój głos...
"Wszystko może być całkiem inne. Nawet to, co nie możliwe. Czasem wystarczy uwierzyć."

Włącz

0.0424 sekundy, Godzina: 20:03:02, MEM:3450.63 KB