REKLAMA

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: annaspyrka


Witaj serdecznie imienniczko , życzę dobrej zabawy i uwaga ten profil  ma jedną wadę strasznie uzależnia, pozdrawiam Ani.
Forum > Przywitaj się > Temat: Witam :) 07-01-2016 23:42

Nie wierze to na serio tak jest w Polsce czy to triki komputerowe?
Forum > Hyde Park > Temat: Kampania wyborcza 04-11-2014 20:48

Największe szczęście dla ojca i matki, Nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki. To ich krew-życie, to ich własne dziecię, Co im nad wszystko droższe jest na świecie. Z tej to okazji ślemy szczerych życzeń słowa; Niechaj ta Wasza pociecha dziś nowa Rośnie jak kwiatek w pogodny dzień lata, Niechaj się chowa w zdrowiu długie, długie lata. I sercom Waszym da widok radosny! Jak mała jaskółka na początek wiosny. Serdeczną miłością z prawdziwą szczerością Niech kocha świat! I w owej miłości, dla całej ludzkości Niech żyje Sto Lat! A Tobie Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, Abyś każdą wylaną łezkę Odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów I żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia Był uroczysty jak święto. Drodzy Rodzice! Dziś Wam wybiła ta błoga godzina, W której zjawiła się pociecha jedyna, Co chwyta za serce dzielnego rodzica I czułą matkę nad wszystko zachwyca. Niech idzie rodziców swych śladem, Niech wszystkim dookoła świeci przykładem, Niechaj się stanie godnym ojca synem - Duszą, nauką, uczuciem i czynem!- Ani z Rodzinką.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Tatuś :D 14-07-2014 08:07

Kiedy Wielkanoc nastanie, życzę Wam na zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszystkie żale zgłuszy! Jest na świecie wiele pisanek, są ładne i malowane. Ale ja znam tą jedną, przy której wszystkie inne bledną. Życzę Wami dużo zdrowia, trochę pieniążków i kawałek nieba, bo piękna już się w tą pisankę, więcej upchnąć nie da. Dzieląc się jajeczkiem przy świątecznym stole Zastanówcie się chwilę: - Co jest najważniejsze na tym łez padole? Życzę Wami miłości – ale do bliźniego, wiary – bezgranicznej, serca – otwartego i nastroju... Duchem Świąt pełnego. Aby mazurki na Waszym świątecznym stole koncertowały tak słodko jak co roku, aby zajączki wielkanocne nie skąpiły Wam podarków, a dobry Bóg - swojej łaski. Wesołego Alleluja! -Ani.
Forum > Pomysły na nowe FORUM !!! > Temat: Wesołych Świąt 20-04-2014 06:21

Odseciku a może Ci go ugotować? Może być? , dziewczyny może czasu nie mają?
Forum > Hyde Park > Temat: Słowo się rzekło... 04-10-2013 03:39

Witaj Zuziu i super zabawy Ci życzę.
Forum > Przywitaj się > Temat: Zuzia wita 27-03-2013 03:33

Journal waiting taka nazwę ja proponuje czyli po polsku Dziennik Oczekujących lub Album Oczekujących ale nie sortownia bo to mi brakarnie przypomina i raczej nie ma to tu miejsca, i jak wam to się podoba? Pozdrawiam Ani.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Nazwa dla poczekalni 22-03-2013 21:41


   |    Pokaż starsze wpisy


REKLAMA
"Jeśli któregoś dnia obudzę ,się obok ciebie, to dlatego, że tego chciałam. Mogę poddać się emocjom, pożądaniu. Jednak tylko kiedy będę miała pewność, co do nas, pozwolę sobie na komfort wspólnego poranka."

Włącz

0.0407 sekundy, Godzina: 09:19:29, MEM:3445.83 KB