Ostatni wpis: 10 minut temu

adminUżytkownicy Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

GraGorekDziękuję i dla Was dziewczyny gratulacje :)

ewik1Dziękuję :) Gratuluje dziewczyny :)

adminUżytkownicy ewik1, basikp, GraGorek wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

franio72[Automat] Awansowałem do rangi Gość :)

Ostatnio dodane tematy na forum przez użytkownika: ra


Forum > > Temat: "Pstryk"

Postanowiłem...w końcu...zmienić swoje postępowanie w Tapeciarni. Nie wysyłam już pozdrowień porannych, a jak już, to do osób które mnie pozdrawiają czy witają. Nadal wysyłam gratulacje do...komentarz dnia ,tapeta dnia i foto lotto. Co w końcu skłoniło mnie do takiego postępowania ? Jak dostałem pierwszy raz "pstryka" od odbiorcy, nie przejąłem się. Potem dostałem 2,3,4,5. No i pomyślałem - DOŚĆ - no i dokonałem nieodwracalnej zmiany swego zachowania na tym portalu. Pozdrawiam.


16-10-2021 11:16, wejść: 2216, odpowiedzi: 11

Forum > > Temat: Ktokolwiek wie...

Zaginęło kilka osób, to barwne postacie, specyficzne, nietuzinkowe, kolorowe. Czy to ... domniemywać można wiele ,ale nie tego najgorszego-przez wiek, maskę, szczepienie, choroby...a może to był chwilowy kaprys, a w końcu ciężar, aby tu zaistnieć i w końcu zniknąć - odejść... życie - przeznaczenie, ma swój plan na dalszą część istnienia w tym świecie, w naszym czasie.
20-02-2021 18:15, wejść: 2806, odpowiedzi: 3

Forum > > Temat: Dzień Chwały.

Witam wszystkich zainteresowanych tematem.Użyłem takiego terminu-Dzień Chwały- ponieważ chciałbym aby w tym miejscu,każdy kto chce,podziękował osobie,osobom które przyczyniły się,którym zawdzięczamy,które pomogły nam w pierwszych krokach w Tapeciarni.Osobiście,dziękuję i jestem wdzięczny--Ola(AniolMilosci)--Tatiana(tatmag)--Małgoś(Malgosia16)--Viola(ViolaLidia2)--jeśli kogoś pominąłem,przepraszam.
Stary Rok dobiega końca,Nowy,już za chwilę.Ukoronujmy osoby które wyciągnęły do nas rękę z pomocą i poprowadziły,nowicjuszy wtedy.


29-12-2018 16:34, wejść: 4001, odpowiedzi: 16   |   Koniec


Najpięknieszym prezentem jest czas.Czas na rozmowę.Czas na słuchanie.Czas na radość.Czas na bycie razem. Oddaj swój głos...
"Martwienie się to dźwiganie jutrzejszych ciężarów z dzisiejszą siłą – dźwiganie dwóch dni jednocześnie. To wchodzenie w jutro przed czasem. "

Włącz

0.006 sekundy, Godzina: 21:11:41, MEM:614.7 KB