Tapety na pulpit

--------------
--------------
--------------

Ostatni wpis: 6 minut temu

janeks Mój nowy komentarz do Tapety na telefon [link]

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

tajga 484 sekund zajęło mi ułożenie 64 puzzli [link]

viola64 Wygrałem w konkursie Mem dnia

zielonooka34 Mój nowy wpis do użytkownika wenus [link]

Ostatni wpis: 38 minut temu

adminUżytkownicy janeks, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminZa 30 minut odbędzie się konkurs 'W samo południe'. Bądź online o 12:00 [LINK]

adminMEM dnia wybrany !! Wygrał MEM "Śpiewać każdy może" [LINK], dodana przez viola64 Gratulujemy!!

adminJuż za dwie godziny będzie wybierany najlepszy MEM dnia, dodaj włąsnego MEMa [LINK]

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Ośnieżone drzewo pod gwieździstym niebem, dodana przez basikp Gratulujemy!

Włochy, Dolomity, Dolina Val di Funes, Wieś Santa Maddalena, Góry, Masyw Odle, Kościół, Lasy, Drzewa

REKLAMA
Włochy, Dolomity, Dolina Val di Funes, Wieś Santa Maddalena, Góry, Masyw Odle, Kościół, Lasy, Drzewa
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaBudowleWioskiKontynenty-PaństwaWłochyKrajobrazyGóry
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format16:10

Rozmiar567 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety12-08-2010 19:49
janeksjaneks
Oddaj Jezusowi w kościele wszystkie Twoje troski, zaufaj Mu i poproś, aby Cię poprowadził...Tylko On poprowadzi najlepszą ścieżką życia...Tylko w Jego rękach życie nabierze wartości...Tylko Jezus potrafi rozwiązać wszystkie problemy, zaufaj Mu...
22-04-2018 10:56
Odpowiedz
janeksjaneks
Józef Baran Dewotki bo one ciągle nie wierzyły że pójdą do nieba, klękały waliły głową w kościele o konfesjonał obłapiały za nogi, Bogu ducha winnego Pana Jezusa i opowiadając mu jedne i te same, aż do znudzenia jedne i te same grzechy żebrały o kawałek raju, pod wieczór nerwowy kościelny wyrzucał je za bramę, dopiero wtedy Jezus mógł rozprostować kości i dla odprężenia zagrać z apostołami w karty .
01-04-2018 10:53
Odpowiedz
janeksjaneks
Michel Deguy* Być może był to dzień sądu Białe byki padały na kolana Konie ustawiały się z profilu Wiatr wyprzedzał słońce na mostach pochylonych jak praczki nad wodą. Ludzie chcąc się pozdrowić musieli wznosić oczy na wysokość witrażu Zamknięte kościoły stawały się na powrót współczesne.
31-03-2018 10:47
Odpowiedz
janeksjaneks
Autorzy „Manifesto” byli zatem nieustraszeni lecz po to, by stworzyć nową bezsporną prawdę, nowe schronienie dla kogoś - Jestem tutaj, zaledwie ukryta przed deszczem i proszę wiernych o jałmużnę; Lecz do tej pory tylko jedna osoba weszła do Kościoła żeby się pomodlić; inni wchodzą, by zwiedzać; a jakiś student z Niemiec stoi przede mną jak wryty od godziny i czeka cierpliwie aż przestanie padać. Przyszedł zobaczyć to, czego potrafili dokonać jego dzielni ojcowie; a ten chłodny deszcz to deszcz wiosenny. Kiedy ten kościół opustoszeje kim wtedy się stanę? Kimś kto odchodzi i przychodzi: to moje ostatnie wizje przed śmiercią. Nikt nie chciał nigdy zburzyć tego Kościoła. Mascolo, nikt, prócz barbarzyńców, nigdy nie chciał burzyć Kościołów, A więc tutaj obok buduje się nowy: będą dwa Kościoły! i każdy będzie miał swoich żebraków którzy ortodoksję wyposażą w świętość.
31-03-2018 10:06
Odpowiedz
janeksjaneks
Jest gdzie się modlić. Tu, gdzie kościół Twój pierwsze przepiórki wywołały z jutrzni, przepiórki z Biblii, z Mojżeszowych rąk, z pustyni Synaj, z ursynowskiej pustki. Jest gdzie się modlić - mówi moja matka. Jest gdzie się modlić. Pasterz z Ewangelii jeszcze raz jagnię z ciernistego krzewu wyjmuje czule. A to jesteś ty, bracie mój, siostro moja z Ursynowa. I niesie siebie - rozmnożony chleb, rozlewa siebie - przemieniony w wino, abyśmy w swoją zasłuchani krew, wpatrzeni w swoje wiecznie głodne ciało jedli do syta i pili do syta. Jest gdzie się modlić wzięty w niebo Panie w Twe narodziny i w Twoje skonanie. Jest gdzie się modlić w Twoje zmartwychwstanie. A jako jesteśmy na ziemi i w niebie niech się raz jeszcze z woli Twojej Panie kościół w nas wszystkich ursynowski stanie.
30-03-2018 18:19
Odpowiedz
janeksjaneks
Gdy nie wieją żad­ne wiat­ry - i ku­rek na kościele ma charakter.
16-07-2014 21:37
Odpowiedz
edidanedidan
Wprost bajeczne miejsce :)
16-05-2012 08:42
Odpowiedz
Kwadrat6Kwadrat6
Fajne
05-03-2012 20:37
Odpowiedz


REKLAMA
Małe radości i drobne gesty życzliwości, są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności... Oddaj swój głos...
Wycinają drzewa ,zasiedlone przez ptaki. A potem zdziwienie, dlaczego całe, populacje ptaków giną. Bezmyślność. Na nią, trudno znaleźć lekarstwo .

Włącz

0.0282 sekundy, Godzina: 12:41:24, MEM:3770.34 KB