Tapety na pulpit

--------------
--------------
--------------

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

koffana402 Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

valdi21 Mój nowy komentarz do Tapety na telefon [link]

basikp Wygrałem(am) w konkursie Top Kategorie

mruczek100 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Leżący, Rudo-biały, Kot, Kwiaty [LINK], dodana przez koffana402 Gratulujemy!!

ALDONA789dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminbasikp wygrał(a) w konkursie TOP KATEGORIE, tapeta została wylosowana spośród tapet HQ. Nagroda 500 punktów.

adminUżytkownicy basikp, koffana402 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Kościół na wzgórzu

Kościół św. Jakuba, Włochy, Tyrol, Góry Dolomity, Drzewa, Promienie słońca
Kategorie
Następny dzień, tydzień, rok za nami A my wciąż w podróży, zabiegani ...łość...bez nas, czy z nami ? No cóż, tego nikt nie wie kochani Jedno jest pewne, pośpieszy swymi drogami.
Komentarz dodał: valdi21
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2000x1125

Format5:4

Rozmiar780 KB


Tagi: Kościół św. Jakuba, Włochy, Tyrol, Góry Dolomity, Drzewa, Promienie słońca
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety15-11-2017 07:08
Autor: Paweł Kucharski




janeksjaneks
A ja jestem człowiekiem, dzieckiem Boga kościoła, i wszystko jest dla mnie możliwe.
05-12-2021 08:54
Odpowiedz
valdi21valdi21
Prawdziwa mądrość życia dostrzega wspaniałość dnia codziennego .
22-09-2018 13:44
Odpowiedz
janeksjaneks
Prawi ksiądz w kościele by skruszyć nasze sumienie, biedakom mówi rozdaj calutkie swoje mienie. A jak im już wszystko oddam zapomną o byłej biedzie, tam nie ma wyrzutów sumienia gdzie się najlepiej wiedzie. Próbują się więc go pozbyć w sądzie i za znajomości, po tym co złe i niedobre przechodząc do codzienności. Psycholog to też jest rada u niego bez wielkiej obłudy, zostawić możesz na kanapie swoje życiowe brudy. Sumienie to jest świadomość coś co wyniosło się z domu, to życie poprawne, zwyczajne po prostu nie szkodzące nikomu. /Autor: Gregcem/
10-12-2017 09:46
Odpowiedz
valdi21valdi21
"Modlić się.. to pójść na spacer z Bogiem..".
02-12-2017 18:58
Odpowiedz
valdi21valdi21
Nie można żyć szczęśliwie, nie żyjąc godnie, moralnie i uczciwie. - Epikur
17-11-2017 06:18
Odpowiedz
BATYSTKA1BATYSTKA1
Piękne miejsce dla wierzących na ślub,do zapamiętania otoczenie i kościółek.
17-11-2017 05:54
Odpowiedz
valdi21valdi21
Następny dzień, tydzień, rok za nami A my wciąż w podróży, zabiegani ...łość...bez nas, czy z nami ? No cóż, tego nikt nie wie kochani Jedno jest pewne, pośpieszy swymi drogami.
15-11-2017 19:34
Odpowiedz

„Świat jest wspaniałym miejscem, jeśli tylko potrafisz go zobaczyć.” ― Robin Williams Oddaj swój głos...
„W miłości nigdy nie jest za późno na drugą szansę”.

Włącz

0.0154 sekundy, Godzina: 23:33:13, MEM:1129.02 KB