Zielone drzewa i domy nad jeziorem o zachodzie słońca

Tapeta opublikowana przez
Kwiat
Kwiat
10-06-2021 07:06

Oceń tapetę
Średnia: 5
Dziękujemy za ocenę!
Kto lubi tapetę?
Ewagni ALDONA789 kochanyUrwis basia1951 valdi21 Ewa15 gosiaczek241282 kehan basikp Piksel002 Kwiat ewik1 sakaryana
13 osób lubi tę tapetę
Informacje o tapecie
👁Wyświetleń: 1 324
Pobrano: 84
Ratio: 1.5
Rozdzielczość: 2000x1333
Waga pliku: 1.83 MB
#Format: ~16:10

Komentarze

valdi21
valdi21
valdi21
Nikt z nas nie zmienia się z czasem, lecz jedynie dociera bliższej istoty swojej natury.
13-02-2022 19:02
ewik1
ewik1
ewik1
Świat staje się piękny w wymiarach serca.
11-06-2021 06:02
Ostatnio na stronie

Ostatni wpis: ponad godzinę temu

Ewa15Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
basikpWygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
KwiatWygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
ALDONA789Mój nowy komentarz do tapety [link]
theanMój nowy komentarz do tapety [link]
Zobacz więcej...
Czat

Ostatni wpis: 9 minut temu

theanNo widzisz Radek, Taką macie Policję :)
radoslawJak to jest , pół Polski przejechali i nikt ich nie zatrzymał , dopiero Oborniki ich podtrzymały , sławne te moje miasto jest :)
radoslawGrażynko , słyszałaś może o tym ????
radoslawPortal Interia bezpośrednio nie opublikował jeszcze osobnego artykułu na swojej stronie głównej, ale szczegóły tej akcji opisuje powiązana z nim stacja Polsat News (obie marki należą do tej samej grupy medialnej).Dziennikarze Polsat News potwierdzają oficjalną wersję wydarzeń i zwracają uwagę na kluczowe szczegóły tej "grubej akcji":Próba przechytrzenia służb: Portal podkreśla, że dwaj kurierzy bezczelnie próbowali zagrać rolę ofiar. Twierdzili, że po odmowie podwózki do Niemiec, imigranci z kukurydzy brutalnie odebrali im kluczyki i uciekli.Natychmiastowa reakcja i posiłki: Gdy policjanci zorientowali się, że historia to fikcja mająca zatuszować przemyt ludźmi, natychmiast ściągnięto dodatkowe, mocne wsparcie z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.Pełen sukces obławy: Media zaznaczają, że akcja zakończyła się pełnym sukcesem przed północą – w ręce mundurowych wpadła cała, kompletna, 9-osobowa grupa uciekających Afgańczyków
radoslawGruba Akcja była pod Obornikami !!! https://oborniki.dlawas.info/informacje/afganczycy-w-powiecie-obornickim-500-euro-za-przerzut-z-bialegostoku-na-szlaku-przemytniczym/cid,16325,a?fbclid=IwY2xjawTlXiVwZG9mBWV4dG4DYWVtAjEwAGJyaWQRMDFYYlcwa1hqUWFpSWdLSU5zcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEeDLY1GM9NwFF_FySqk4s2U1Ckzp3smZtm_02niht-gKq36ib4jyq7XU6jzKs_aem_9vSohuSXhZwmgASVC4mfoQ 500 Euro zapłacili za przemyt 9 Afgańczyków z Białegostoku do Niemiec ale trafili NA policjantów z Obornik :)
Zobacz więcej...
Ostatni Komentarz
ALDONA789ALDONA789 Szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego, co jest w nas samych " - /Dale Carnegie/
Tapeta dnia
Wnętrze oświetlonej lampami starej biblioteki z biurkiem i spiralnymi schodami viola64viola64 Wnętrze oświetlonej lampami starej biblioteki z biurkiem i spiralnymi schodami
Zagłosuj na tapetę...

Tapety Dodaj tapetę Konkursy Top tapety Ranking tapet

Użytkownicy Załóż konto Ranking użytkowników Ostatnie komentarze Rangi użytkowników

Pomoc Regulamin Kontakt FAQ Polityka ciasteczek Aplikacja na Android Ustawienia prywatności i plików cookie