Ostatnio dodane tematy na forum przez użytkownika: ViolaLidia2


Forum > > Temat: Podziękowanie za gadżety

Szukałam na Forum miejsca gdzie można podziękować za gadżety i prezenty ale nie znalazłam. Zawsze to robię na ogólnych rozmówkach, ale w sumie doszłam do wniosku, że potrzebne mi jest jakieś konkretne miejsce. Więc dziękuję Administracji za nowe gadżety. Jak zwykle są fajne, oryginalne i cieszą :)


27-05-2019 15:20, wejść: 5369, odpowiedzi: 70

Forum > > Temat: Jakość tapet filmowych i komputerowych

Chciałabym prosić o zmianę podejścia do jakości tapet filmowych i komputerowych. W chwili obecnej trwa konkurs z tapetami filmowymi. Proszę, zwróćcie uwagę, że te tapety (niektóre) mają zamierzony szum oraz inne efekty graficzne - a te z kolei nie są mile widziane w tapetach przyjmowanych. Uważam, że one takie po prostu są. Potrafię usunąć szum z całego obrazu, nie mam z tym problemu lecz niektóry jest narzucony grafiką i nie powinien być moim zdaniem rozmywany.  Myślę, że tapet filmowych, a nawet posunę się do stwierdzenia, że tapet z aktorami i piosenkarzami, nie będzie u nas dużo. Ścianki na których pozują, specjalnie dobrane tła z pazurem, to wszystko jest oryginalne. Może Administracja pomyśli o tym? Bardzo proszę.


10-07-2018 20:23, wejść: 3808, odpowiedzi: 9

Forum > > Temat: Konkursy a administrowanie.

Chciałabym poruszyć jeden temat, który mnie nurtuje odkąd zaczęłam pomagać jako administrator, moderator czy jak to tam kto zwał. Chodzi mi o punkty, które otrzymuję ja i inne koleżanki za pracę jaką tu wykonujemy. Nie powiem, jest jej sporo. Osobiście zgodziłam się na to co robię, otrzymuję punkty i uważam, że to jest w porządku. Odechce mi się robić to przestanę. Ale nie w porządku jest dla mnie, żebym brała udział w jakimkolwiek konkursie na użytkownika miesiąca, czy roku. Jest to niesprawiedliwe co do pozostałych osób. Ja się z konkursu wypisałam. Z konkursu na użytkownika miesiąca i na użytkownika roku. Widzę, że Tatiana i Grażyna również. Muszą pomagać bo to widać w promocjach. Małgosia mówiła, że też się wypisuje a jednak jest brana pod uwagę. To nie powinno tak być. Nie podoba mi się to. To samo dotyczy promocji. Bardzo chętnie przyjmuję jedną promocję na miesiąc za to co robię. uważam, że również to jest w porządku. Ale jedną, nie tak jak Małgosia kilka. Małgosiu nie gniewaj się - piszę co czuję. Myślę, że szef powinien to zmienić. Zgodziłyśmy się robić różne pomocne i pracochłonne rzeczy. Ale powinnyśmy byś fer wobec innych użytkowników. Moim zdaniem powinno być sprawiedliwie, a... nie jest. 


01-01-2017 14:25, wejść: 4417, odpowiedzi: 85

Forum > > Temat: Sprawy związane z FullScreen

Nie wiem gdzie mam pisać o nowym projekcie Szefa - FullScreen.                      
Chciałabym, żeby gdzieś w rogu umieścić malutką ikonkę z pełną grafiką tapety. Oceniając nie wiem czy zamierzeniem autora było umieszczenie głównego elementu po boku tapety, czy na środku. Przeszkadza mi ten fakt w ocenieniu czy tapeta jest ucięta, czy nie. Proszę o dodanie takiej możliwości konfrontacji zdjęcia. 

09-08-2016 10:39, wejść: 4406, odpowiedzi: 89

Forum > > Temat: Komentarze

Witam.Ustosunkuję się do sprawy komentarzy.     

1/  Czytałam, że szef chce ograniczyć dodawanie komentarzy (chyba, że źle zrozumiałam). Uważam, że ta ilość jest w porządku. Czasem nie dodam nawet 15 ale bywa, że wykorzystam wszystkie - to przyjemność pisać komentarze. Nieważne czy to proza, czy poezja, kto chce to czyta. kto chce to pisze bo mu to sprawia frajdę. Nie można wszystkiego zamieniać na punkty. Komentarz to komentarz, zawsze tu był i dla każdego znaczy co innego. 

2/ Komentarze - duble. Będą się powtarzać i tak już będzie. Ja osobiście staram się wyszukiwać niespotykane ale ile razy zdarzy się, że dodam dubla. To też przecież nic zdrożnego. Nasze myśli nieraz w kółko powtarzają te same metafory. To ja wybieram czy dodać kciuk czy nie więc nagminnie powtarzającym się po prostu kciuka nie dam. Dzisiaj dodam taki, który jutro zostanie dodany przez kogoś innego. Czy skopiował... hmm... to już wielka tajemnica ale to wie tylko on/ona.  Tylko czemu zaraz podejrzewać o manipulacje? ważniejsze jest chyba to, że sama sobie wyszukałam i dodałam. 
Najbardziej jednak mnie denerwuje jak widzę DWA lub TRZY takie same komentarze pod jedną tapetą. Co niektórym nie chce się nawet spojrzeć czy poniżej już ktoś takiego samego nie dodał. Takie duble powinno się usuwać. Powinno się zgłaszać do usunięcia.     
3/ Czytanie wszystkich komentarzy odbywa się tylko przez nieliczne osoby. Są wśród nas tacy, którzy sentencje zbierają, więc na 100% dodanych przeczytają prawie wszystkie bo szukają nietypowych i innych. Są i tacy, którzy czytają tylko te, które zostały dodane w trakcie jego logowania. Przecież i jedna, i druga forma czytania jest dowolna. Nikt nikogo nie zmusza do czytania wszystkich. Nie ma takiego obowiązku. 


06-08-2016 00:42, wejść: 4029, odpowiedzi: 42

Forum > > Temat: Wyszukiwarka dubli

Chciałam zwrócić uwagę Administracji na błąd w wyszukiwarce dubli.
Jeżeli szukam dubla i wpisuję w okienko słowo - podkategorię zaczynające się na "ż" "ć" na przykład żonkil lub ćma to nie wskakuje to słowo w granatowym polu nad okienkiem tylko pojawia się cała litania słów, ułożona alfabetycznie od "A". 
Okienko nie przyjmuje polskich znaków do wyszukiwania a omijając je nie mogę wybrać podkategorii właściwej. 
Czy można coś z tym zrobić ?? 
Pod spodem wklejam wizualne przedstawienie co wyskakuje po wpisaniu słowa ćma. 
 xxxA129 MangustaAirbus A300 600ST BelugaAirbus A380 SuperJumboAutobianchi A500 GiardinieraAadi ShanviAaglanderAaliyahAamna SharifAaron CarterAaron EckhartAaron PaulAarti ChabriaAbarthAbarth 1000 MonoAbarth 1300Abarth 240029-06-2016 15:35, wejść: 3903, odpowiedzi: 28

Forum > > Temat: Życzenia Wielkanocne 2016r.
24-03-2016 17:05, wejść: 10808, odpowiedzi: 29   |    Pokaż starsze tematy


Uczucia to niezwykle delikatna materia.

Włącz

0.0028 sekundy, Godzina: 03:20:12, MEM:579.97 KB