Tapety na pulpit

--------------
--------------

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

GraGorek Wygrałem w konkursie FotoLotto

kochanyUrwis Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

mruczek100 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ostatni wpis: 35 minut temu

voxix[Automat] Awansowałem do rangi Gość :)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: GraGorek, basikp - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Zima, Zachód słońca, Ośnieżone, Pole, Dwa, Drzewa [LINK], dodana przez kochanyUrwis Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy kochanyUrwis, Ewa15, majka1407 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Łubin na górskiej łące

Góry, Kamienie, Drzewa, Kwiaty, Łubin, Łąka
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyGóryŁąkiPrzyrodaKwiatyŁubin
Kategorie
Piękne jest to, że świat każdego dnia jest inny, inaczej wygląda, inaczej pachnie, inaczej na nas patrzy, więc nie zapominaj, że każdy nowy dzień jest Ci dany po to, abyś, była / był szczęśliwym człowiekiem.
Komentarz dodał: valdi21
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2048x1335

Format5:4

Rozmiar1.82 MB


Tagi: Góry, Kamienie, Drzewa, Kwiaty, Łubin, Łąka
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety10-04-2019 07:04




kehankehan
Nigdy nie dowiem się Czy widzisz tak samo jak ja piękny Łubin. Czy tak jak ja Czujesz Jego aksamitny zapach.
10-04-2019 20:47
Odpowiedz
basia1951basia1951
"Góry mają w sobie pewną magię, ponieważ łączą niemą potęgę z wyjątkowym pięknem."
10-04-2019 20:12
Odpowiedz
Bluszcz8888Bluszcz8888
Kwiatowa kolorystyczna, tylko spojrzałam piękna.
10-04-2019 19:40
Odpowiedz
valdi21valdi21
Piękne jest to, że świat każdego dnia jest inny, inaczej wygląda, inaczej pachnie, inaczej na nas patrzy, więc nie zapominaj, że każdy nowy dzień jest Ci dany po to, abyś, była / był szczęśliwym człowiekiem.
10-04-2019 18:37
Odpowiedz

"Dziwne czasy. Częściej głaszczemy ekrany smartfonów niż dłonie ludzi, których kochamy." Oddaj swój głos...
Wszystko ma swój czas. Jedno się kończy, inne zaczyna. Coś się kończy, aby mogło być coś. Coś się zaczyna, bo coś się skończyło. Stare zanika, nowe intensywnieje. Ktoś znika, ktoś przychodzi. Ktoś ustępuje miejsca komuś. Ktoś zamyka stare drzwi, żeby otwierać nowe okna. Wszystko ma swój czas. ~ Kaja Kowalewska

Włącz

0.0178 sekundy, Godzina: 23:36:32, MEM:1074.71 KB