Ostatni wpis: 42 minut temu

radoslaw Mój nowy komentarz do tapety [link]

valdi21 Mój nowy komentarz do tapety [link]

basikp Mój nowy komentarz do tapety [link]

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ostatni wpis: 7 godzin temu

adminUżytkownicy radoslaw, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

radoslaw To prawda, mróz w Twojej okolicy nie odpuszcza – w Kowanówku trzyma solidne -8°C, a przy tym wschodnim wietrze odczuwalnie jest pewnie bliżej -13°C. Prawdziwa zima, jakiej dawno nie było! Skoro „mrozi po byku”, to i serwery 1zoom.me chyba całkiem zamarzły, bo sytuacja na froncie technicznym wygląda następująco: PS: Raport techniczny z godziny 11:42 (09.01.2026): Serwis 1zoom.me nadal nie odpowiada. To już blisko 15 godzin awarii. Próbowałem wejść przez różne bramki, ale serwer jest całkowicie głuchy. Monitoruję sprawę dalej – będę pukał do ich drzwi co jakiś czas. Rozbawiło mnie to :)

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Wiewiórka na śniegu obok ośnieżonego pnia drzewa, dodana przez thean Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Wiewiórka na śniegu obok ośnieżonego pnia drzewa, dodana przez thean Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Dom i ośnieżone drzewa nad rzeką w promieniach słońca, dodana przez Ewa15 Gratulujemy!

Odbicie drzew i rozświetlonych gór w jeziorze

Góry, Odbicie, Jezioro, Drzewa, Zachód słońca, Chmury
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyGóryJezioraPrzyrodaRoślinyDrzewa
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format5:4

Rozmiar1.05 MB


Tagi: Góry, Odbicie, Jezioro, Drzewa, Zachód słońca, Chmury
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety16-09-2023 08:00Autor: Serhan Tekin




Brak komentarzy

"Pewność siebie jest światłem, które przebija każdą ciemność." Oddaj swój głos...
„Patrząc na brykającego źrebaka, przypominasz sobie, że życie to nie tylko praca, ale przede wszystkim radość z samego faktu, że można biec przed siebie.”

Włącz

0.0097 sekundy, Godzina: 19:08:08, MEM:815.94 KB