Tapety na pulpit

--------------
--------------
--------------
--------------

Ostatni wpis: 9 minut temu

basikp Dodałem zdjęcie do albumu [link]

majka1407 Moja tapeta została dodana [link]

thean Moja tapeta została dodana [link]

GraGorek Moja tapeta została dodana [link]

Ewa15 Moja tapeta została dodana [link]

Ostatni wpis: 10 godzin temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: basikp - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Kolorowe, Margerytki, Kwiaty, Grafika [LINK], dodana przez thean Gratulujemy!!

adminUżytkownicy radoslaw, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy radoslaw, GraGorek, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Kwiaty na krzewach i palmy na plaży nad morską zatoką, dodana przez GraGorek Gratulujemy!

Toskania we mgle

Włochy, Toskania, Mgła, Domy, Wzgórza, Drzewa
Kategorie
Czasem zadajemy sobie pytanie, dlaczego szczęście tak długo zwlekało, dlaczego nie przyszło wcześniej, ale jeśli pojawia nam się znienacka, jak w tym przypadku, kiedy już na nie nie czekaliśmy, wtedy najprawdopodobniej nie będziemy wiedzieli, co robić i chodzi nie tyle o wybór pomiędzy śmiechem płaczem, ile o tajemną wewnętrzną trwogę, na myśl, że być może nie zdołamy stanąć na wysokości zadania.
- José Saramago
Komentarz dodał: gosiaczek241282
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2000x1125

Format5:4

Rozmiar772 KB


Tagi: Włochy, Toskania, Mgła, Domy, Wzgórza, Drzewa
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety21-10-2017 07:07
Autor: Arthur Cross




BATYSTKA1BATYSTKA1
Błądzić to rzecz ludzka,choćby we mgle zawsze znajdzie się ,ktoś kto poda nam rękę.
21-10-2017 23:50
Odpowiedz
gosiaczek241282gosiaczek241282
Czasem zadajemy sobie pytanie, dlaczego szczęście tak długo zwlekało, dlaczego nie przyszło wcześniej, ale jeśli pojawia nam się znienacka, jak w tym przypadku, kiedy już na nie nie czekaliśmy, wtedy najprawdopodobniej nie będziemy wiedzieli, co robić i chodzi nie tyle o wybór pomiędzy śmiechem płaczem, ile o tajemną wewnętrzną trwogę, na myśl, że być może nie zdołamy stanąć na wysokości zadania. - José Saramago
21-10-2017 18:55
Odpowiedz

Tylko szanując samych siebie, można oczekiwać szacunku od innych, tylko zawierzając sobie samym, można być wiarygodnym dla innych.

Włącz

0.0136 sekundy, Godzina: 08:20:11, MEM:1179.61 KB